Пн-Нд: 09:00-18:00
новини
17.08.2022

Відкриття нового магазину

Відкриття нового магазину

Зустрічайте новий магазин у ТЦ “Привокзальний”

10 грудня шведський бренд відкриє свій шостий магазин. На відвідувачів чекає широкий асортимент одягу для всієї родини, святкова атмосфера та спеціальні знижки.

«Ми раді оголосити про відкриття магазину. Збільшуючи кількість торгових точок в Україні, ми продовжуємо забезпечувати найкращий клієнтський досвід і дотримуватися нашого незмінного принципу – мода та якість за найкращою ціною з турботою про навколишнє середовище», – наголосив Регіональний менеджер в Україні та Східній Європі.

Магазин, загальною площею близько 25 кв.м., виконаний у новій концепції бренду з меншим впливом на довкілля. Матеріали, використані в інтер’єрі, більш екологічно чисті, а освітлення із застосуванням найсучасніших LED-технологій у поєднанні з інноваційною системою вентиляції зменшує вуглецевий слід магазину на 40%.

Команда ТРЦ доклала багато зусиль для формування якісного та збалансованого пулу орендарів, щоб відвідувачі мали широкий вибір можливостей для шопінгу та розваг. Відкриття магазину – це можливість стати ще ближче до наших покупців.

Традиційно, в магазині буде представлений одяг для всієї родини. Тут покупці знайдуть жіночий, чоловічий та дитячий відділи. Дата відкриття магазину випадає на передноворічний період, тому в асортименті кожного відділу буде представлено святкову Holiday-колекцію. Це чудова можливість вибрати вбрання для новорічної вечірки, купити затишні светри та верхній одяг. Також, як і у всіх магазинах, на касі можна буде придбати подарункову картку на будь-яку суму, що стане чудовим новорічним подарунком.

У день відкриття в діятиме спеціальна пропозиція – знижки до -50% на обрані товари. Крім того, на відвідувачів чекає святкова атмосфера, тематична фотозона та подарунки для перших покупців.

актуальне

ІНШІ НОВИНИ

Чи будемо ми встановлювати ялинку на Новий Рік?
новини

Чи будемо ми встановлювати ялинку на Новий Рік?

На носі Новий Рік, але у зв'язку з останніми подіями, що відбуваються в країні постало питання доцільності встановлення ялинки на святкування Нового Року.
Акція
акції

Акція

До 20.10.2022 року встигни придбати 3 речі за ціною 2-х в магазині «Жіночий одяг»